SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

 • €84,000
Golem, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

Golem, Albania
 • €84,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

 Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi , 1 tualet  dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati cilesor  me ashensor . Ofron pamje nga deti  dhe  ndodhet ne vije te pare .
Oriemtim i favorshem dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on October 25, 2021 at 7:36 pm
 • Cmimi: €84,000
 • Siperfaqe: 64 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €36,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €36,000
Rruga Qafe Bote, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €335
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €220
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA , DURRES.

 • €245
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini