SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

 • €54,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • €54,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor me ashensor .

 • Adresa Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 20, 2022 at 2:50 pm
 • Cmimi: €54,000
 • Siperfaqe: 89 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

 • €125
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €42,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 , PRANE VILES SE ZOGUT, MBRAPA SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €42,000
Fryme Dashurie, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €136,000

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2, PRANE STADIUMIT, DURRES

 • €136,000
Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE PRANE ZJARRFIKESES,DURRES.

 • €400
Zjarrfikesja Durres
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala