SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

 • €40,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • €40,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor .

 • Adresa Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on October 10, 2022 at 8:39 am
 • Cmimi: €40,000
 • Siperfaqe: 66 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SPITALLE, DURRES.

 • €50,000
Spitallë Qendër, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Dhene me qera
 • €110

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE HOTEL ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €110
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Shitur
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €67,000
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Featured
Per Shitje
Featured
 • €63,000

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER DEGES SE POLICISE,DURRES’

 • €63,000
2000, Durrës 2000, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala