SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €30,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €30,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tulate dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 15, 2021 at 10:42 am
 • Cmimi: €30,000
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €53,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €86,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €86,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!

 • €35,000
Bar Pasticeri Rigelsi, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli