SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE VOLLGA, DURRES.

 • €43,000
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE VOLLGA, DURRES.

Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • €43,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin 3 te nje pallati cilesor.
Ka orientim te favorshem dhe ndricim natyral gjate gjithe dites, gjithashtu ofron pamje nga deti ne te dyja dhomat.

 • Adresa Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 25, 2021 at 1:48 pm
 • Cmimi: €43,000
 • Siperfaqe: 74 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

 • €30,000
SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €450
Shëtitorja
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART.SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €43,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €68,800

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMIT, DURRES.

 • €68,800
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini