SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT ,DURRES.

 • €55,000
Rruga Adria, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT ,DURRES.

Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €55,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 10:10 am
 • Cmimi: €55,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BLUE STAR, QENDER, DURRES.

 • €300
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €120

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES QEMAL MICI, DURRES.

 • €120
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIK, DURRES.

 • €200
Galaktik, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KRYQIT TE KUQ,DURRES.

 • €33,000
KRYQI I KUQ SHQIPTAR DEGA DURRËS, Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj