SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLSIT,LAGJA 17, DURRES.

 • €42,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLSIT,LAGJA 17, DURRES.

Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €42,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet,dhe 1 ballkon.Ndodhet ne kati e peste te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2001

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 5:42 pm
 • Cmimi: €42,000
 • Siperfaqe: 62 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Pronotuar
 • €78,000

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA TAULANTIA, PERBALL PISTES NE VOLLGA.

 • €78,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK,DURRES!

 • €56,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €175

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE URES SE DAJLANIT, PLAZH , DURRES.

 • €175
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €270

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE AUTOBUSAVE TE SHIJAKUT,DURRES

 • €270
Flagship Center, Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj