SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT, PLAZH, DURRES.

 • €65,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT, PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €65,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 1, 2021 at 8:56 am
 • Cmimi: €65,000
 • Siperfaqe: 86 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PISHAT E BUTA, GOLEM, DURRES.

 • €50,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILES SE ZOGUT, DURRES.

 • €250
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €130,000

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €130,000
Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, MBRAPA DEGES POLICISE,DURRES.

 • €120
Dega Policise, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala