SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE VILES SE ZOGUT , DURRES .

 • €77,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE VILES SE ZOGUT , DURRES .

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • €77,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor me ashensor . Ka nje mobilim bashkohor, oforn dhe pamhe nga deti .

 • Adresa Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on February 16, 2023 at 8:20 am
 • Cmimi: €77,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Pronotuar
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES.

 • €65,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Me Qera
 • €240

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES

 • €240
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ARAGOSTES, VOLLGA, DURRES.

 • €300
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK RRETH RROTULLIMI PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €300
Sheshi 26 Nentori, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj