SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA ADRIA, QENDER, DURRES.

 • €59,000
Rruga Adria, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA ADRIA, QENDER, DURRES.

Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €59,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te frekuentuar te qytetit, dhe ofron pamje nga deti.

 • Adresa Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 17, 2021 at 1:08 pm
 • Cmimi: €59,000
 • Siperfaqe: 71 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Mujo Ulqinaku 1610, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI,DURRES.

 • €350
Gjergj Kastrioti High School, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA EGNATIA, DURRES.

 • €47,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJA 4, PRANE QENDRES SE GJUHEVE TE HUAJA , DURRES.

 • €77,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala