SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, PRANE SPITALIT RAJONAL ,DURRES.

 • €39,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, PRANE SPITALIT RAJONAL ,DURRES.

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €39,000

Përshkrimi

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri cilesor me ashensor prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 26, 2021 at 2:37 pm
 • Cmimi: €39,000
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €41,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRAN TREGUT FSHATAR,DURRES!

 • €41,000
Rruga Marta Buda, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €36,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €36,000
Rruga Qafe Bote, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E DESHMOREVE ,DURRES.

 • €48,000
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI I POLICISE,DURRES!

 • €65,000
Rruga Kasem Durresi 34, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala