SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €63,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €63,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67m² + 6m² te perbashketa. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe 1 dhome gjumi te cilat disponojne pamje nga deti, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri cilesor me ashensor ne vije te pare. Apartamenti disponon nje pamje te mrekullueshme nga deti.
Ka orientim te favorshem dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 15, 2022 at 9:43 am
 • Cmimi: €63,000
 • Siperfaqe: 73 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €250
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €122,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €122,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES.

 • €31,000
Aneksi Stervitor Niko Dovana, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €37,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SIGURIMEVE SHOQERORE, DURRES.

 • €37,000
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala