SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €86,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €86,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m². Organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Disponon dhe nje garazh me siperfaqe 28.4m². Apartamenti ndodhet ne kati e trete te nje pallati te ri cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:56 am
 • Cmimi: €86,000
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

 • €165
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , ZONA KENETES, DURRES. ( kati i 2 i nje vile )

 • €125
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH, DURRES.

 • €180
Adriatik Hotel, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj