SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZHD PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €110,000
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZHD PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • €110,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor te mire administruar dhe pa demtime nga termeti.

 • Adresa Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 22, 2021 at 5:05 pm
 • Cmimi: €110,000
 • Siperfaqe: 116 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €180
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES,DURRES.

 • €62,000
Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €87,000

SHITET APARTAMENT 2+1 , GJIRI I LALEZIT, KOMPLEKSI LURA 3.

 • €87,000
Kompleksi Lura, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €180
Pallati i Sportit
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli