SHITET APARTAMENT 2+1 ISHRAJONI,DURRES!

 • €70,000
Featured Shitur
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
Featured

SHITET APARTAMENT 2+1 ISHRAJONI,DURRES!

Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • €70,000

PĂ«rshkrimi

Shpërndaj:

Apartamentj organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i 8 banimi i nje pallati cilesor me ashensor.
INFO:đź“ž0695300573

 • Adresa Rruga Enver Velja 2001, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on October 28, 2021 at 4:26 pm
 • Cmimi: €70,000
 • Siperfaqe: 135 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI,PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

 • €300
Plazh durres, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
Shitur
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES GREKE, VOLLGA, DURRES.

 • €62,000
Shetitorja
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Pronotuar
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA PLAZH,DURRES.

 • €125
Plazhi
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI,VOLLGA,DURRES.

 • €250
W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj