SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 16,DURRES!

 • €65,000
Rruga Marin Barleti, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 16,DURRES!

Rruga Marin Barleti, Durrës, Albania
 • €65,000

PĂ«rshkrimi

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhoke ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i 3 me ashensor.Orjentimi jug-lindje.
Opsion shtese dhe per blerjen e garazhit me sip 21 m2.
INFO:đź“ž0695300573

 • Adresa Rruga Marin Barleti, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku DurrĂ«s County

Detaje

Updated on August 11, 2020 at 11:32 am
 • Cmimi: €65,000
 • Siperfaqe: 114 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndjenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME SUPER PAMJE , CURRILA, DURRES.

 • €72,000
Plazhi i Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALL VILA KORAL,PLAZH DURRES!

 • €45,000
Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €92,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT VOLLGA,DURRES.

 • €92,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €89,000

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONAT ME TE QETA TE BREGDETIT TE QERRETIT,KAVAJE!

 • €89,000
Qerret, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj