SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 17 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €62,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 26, 2021 at 1:38 pm
 • Cmimi: €62,000
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE DURRES!

 • €350/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, DURRES.

 • €250
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FLORIDES, PLAZH, DURRES.

 • €35,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €67,000
Rruga Stefan Dhima 1845, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala