SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €53,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 6, PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • €53,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues cilesor prane rruges kryesore.

 • Adresa Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on March 10, 2021 at 11:33 am
 • Cmimi: €53,000
 • Siperfaqe: 76 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €250
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, MBRAPA DEGES POLICISE,DURRES.

 • €120
Dega Policise, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €170
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH, DURRES.

 • €165
Luxury Adriatik Hotel & SPA, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala