SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI,CURRILA,DURRES.

 • €120,000
Rruga Currila, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI,CURRILA,DURRES.

Rruga Currila, Durrës, Albania
 • €120,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me ashensor me pamje deti.

 • Adresa Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on October 3, 2022 at 7:25 am
 • Cmimi: €120,000
 • Siperfaqe: 96 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €115

JEPET PER QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 8, DURRES.

 • €115
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €73,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR PERBALLE DYQANIT ADIDAS, DURRES.

 • €73,000
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA,PLAZH,DURRES.

 • €350
Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €250
Palace Hotel & Spa Durrës, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli