SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

 • €65,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €65,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 11, 2021 at 2:42 pm
 • Cmimi: €65,000
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

SHITET AKTIVITET BIZNESI LAVAZH. RRUGA MIQESIA DURRES.

 • €5,000
Rruga Miqesia, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES, QENDER, DURRES.

 • €550
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 months ago
 • €118,800

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA, DURRES.

 • €118,800
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 week ago
 • €570,000

SHITET AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA,DURRES!

 • €570,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala