SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €82,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet me nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne kati e 3 te nje pallati cilesor me ashensor me pamje nga deti.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 5:32 pm
 • Cmimi: €82,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL VILA KORAL NE PLAZH, DURRES.

 • €42,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, DURRES.

 • €300
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PRANE PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

 • €200
Pastiçeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj