SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €130,000
Hotel Bleart, SH4, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

Hotel Bleart, SH4, Durrës, Albania
 • €130,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ofron nje panorame te mrekullueshme me pamjet qe disponon nga te gjitha kendet nga deti.Ndodhet ne katin 5 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Hotel Bleart, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 16, 2021 at 9:10 am
 • Cmimi: €130,000
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €350/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €115,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €115,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+GARAZH PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €250
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €156,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RESTORANT DELUX , PLAZH, DURRES.

 • €156,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli