SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH DURRES!

 • €43,000
Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH DURRES!

Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €43,000

PĂ«rshkrimi

Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Pozicionohet perball detit me pamje te mrekullueshme te bregdetit.Kati i 5 i nje pallati cilesor me ashensor.
INFO:đź“ž0695300573

 • Adresa Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i DurrĂ«sit
 • Zip 2001

Detaje

Updated on July 18, 2020 at 11:25 am
 • Cmimi: €43,000
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndjenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €75,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES!

 • €75,000
Rruga Anastas Durrsaku 1077, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME SUPER PAMJE , CURRILA, DURRES.

 • €72,000
Plazhi i Currilave, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 2+1 NE VOLLGA ,DURRES!

 • €250
Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €100,000

SHITET VILE 2 KATESHE TE RRUGA E REZERVUARIT SPITALLE,DURRES!

 • €100,000
Rruga Marines, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj