SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PORT VIEW,DURRES.

 • €107,000
Port View, Rruga Stefan Kaculini, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PORT VIEW,DURRES.

Port View, Rruga Stefan Kaculini, Durrës, Albania
 • €107,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Port View, Rruga Stefan Kaculini, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 7, 2022 at 10:35 am
 • Cmimi: €107,000
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 6

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES.

 • €230
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ISHRAJONI POLICISE,DURRES!

 • €42,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ,LAGJA 1, VOLLGA DURRES

 • €65,000
Shetitorja
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli