SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • €130,000
Rruga Adria, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €130,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ofron nje panorame te mrekullueshme me pamjet qe disponon nga te gjitha kendet nga deti dhe porti.

 • Adresa Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 9, 2021 at 8:07 am
 • Cmimi: €130,000
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €68,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

 • €68,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €37,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!

 • €37,000
Bar Pasticeri Rigelsi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT,QENDER,DURRES.

 • €72,000
Shkolla 9 Vjeçare
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES QEMAL MICI, DURRES.

 • €420
Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli