SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €85,000
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €85,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me pamje nga deti.

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 27, 2021 at 11:06 am
 • Cmimi: €85,000
 • Siperfaqe: 97 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €140/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 16,DURRES!

 • €140/muaji
Rruga Mbreti Gert 1718, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA SHKOLLES GREKE,DURRES.

 • €145
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16, PRANE KAZAZIT ,DURRES.

 • €200
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT, PLAZH, DURRES.

 • €65,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli