SHITET APARTAMENT 2+1 MUNDESI DHE 3+1 PERBALL SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

 • €125,000
Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 MUNDESI DHE 3+1 PERBALL SHKOLLES 2 GJELAT, DURRES .

Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • €125,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar te qytetit.

 • Adresa Shkolla 2 Gjelat, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 17, 2021 at 7:32 am
 • Cmimi: €125,000
 • Siperfaqe: 157 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE PLAZH , DURRES.

 • €350
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE RRUGICES KUMINI, QENDER,DURRES.

 • €250
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES.

 • €150
Shkolla
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 16 PRANE KAZAZIT,DURRES

 • €200
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli