SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €110,000
L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania
 • €110,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone me pamje te mrekullueshme te detit.Kati i 5 i nje pallati shum cilesor me ashensor,kamera sigurie dhe parking te garantuar.

 • Adresa L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on December 20, 2021 at 2:26 pm
 • Cmimi: €110,000
 • Siperfaqe: 135 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!

 • €35,000
Bar Pasticeri Rigelsi, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €98,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €98,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €395,000

SHITET PAPAFINGO PRANE RESTORANT ARTUR NE VOLLGA, DURRES.

 • €395,000
Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 days ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES.

 • €225
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj