SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €75,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen e cila disponon nje fasade xhami, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri cilesor, ne nje zone mjaft te frekuentuar . Apartamenti ofron nje panorame te mrekullueshme perballe detit.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 28, 2021 at 12:40 pm
 • Cmimi: €75,000
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €300
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

 • €110,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE PORTIT,DURRES.

 • €300
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €213,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

 • €213,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta