SHITET APARTAMENT 2+1, PLAZH ILIRIA, DURRES.

 • €135,000
Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1, PLAZH ILIRIA, DURRES.

Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • €135,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 90 m/2, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, pozicionohet ne katin 6 te nje pallati cilesor me ashensor, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe arredim bashkekohor, panel diellor etj.

 • Adresa Plazhi " ILIRIA ", " Durrës " ", Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on May 13, 2024 at 8:50 am
 • Cmimi: €135,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €105,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2, PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €105,000
KAZAZI...Therje, perpunim mishi, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Me Qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ,PRANE SHKOLLES “BAJRAM CURRI”, PLAZH , DURRES.

 • €180
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €100,000

SHITET VILE 2 KATESHE TE RRUGA E REZERVUARIT SPITALLE,DURRES!

 • €100,000
Rruga Marines, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FABRIKES SE BUKES, DURRES.

 • €250
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi