SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES.

 • €90,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES.

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • €90,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhinen te vecuar,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Pallati ka nje strukture 6 kate dhe cdo kat ka nga 3 apartamente.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on March 15, 2021 at 8:28 am
 • Cmimi: €90,000
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE RRUGICES KUMINI, QENDER,DURRES.

 • €250
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI!

 • €58,000
Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

 • €190
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE EXTRA MARKET PLAZH,DURRES.

 • €45,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli