SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ARRAGOSTES,DURRES!

 • €56,000
Featured Shitur
Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
Featured

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ARRAGOSTES,DURRES!

Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • €56,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE HOTEL ARRAGOSTES DURRES!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme te detit.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon. INFO: 0676681597 SIPERFAQE-(75 m) CMIMI-(56000€)  

 • Adresa Rruga Taulantia 67, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Zona Rruga Taulantia
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on December 20, 2021 at 2:27 pm
 • Cmimi: €56,000
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €175

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €175
Restorant Pineta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Shitur
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ZONES SE PRANVERES, DURRES.

 • €35,000
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €200
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Per Shitje
 • €135,000

SHITET PAPAFINGO 2+1 TE KODRA VILA,DURRES!

 • €135,000
Rruga Adrianet, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj