SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE,QENDER, DURRES.

 • €120,000
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE,QENDER, DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €120,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor.Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati cilesor me ashenor.Disponon dhe nje magazine.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on March 15, 2021 at 8:28 am
 • Cmimi: €120,000
 • Siperfaqe: 125 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €140
Pallati i Sportit
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €107,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

 • €107,000
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli