SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE EXTRA MARKET PLAZH,DURRES.

 • €45,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE EXTRA MARKET PLAZH,DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €45,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet me 1 dhome ndenje bashk me kuzhinen,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 21, 2021 at 12:42 pm
 • Cmimi: €45,000
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €62,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €50
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €450
Shëtitorja
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €44,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €44,000
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli