SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €59,500
Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • €59,500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues pa ashensor .

 • Adresa Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 30, 2021 at 10:14 am
 • Cmimi: €59,500
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES BLU STAR, DURRES.

 • €100,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES KUQE , PLAZH , DURRES.

 • €110,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT,DURRES

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €67,000
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini