SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GRANDE BLUE FAFA RESORT,DURRES.

 • €58,000
Grand Blue Fafa Resort, Golem, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GRANDE BLUE FAFA RESORT,DURRES.

Grand Blue Fafa Resort, Golem, Albania
 • €58,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhinen te vecuar,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor prane detit.

 • Adresa Grand Blue Fafa Resort, Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Qarku i Tiranës
 • Zip 1000

Detaje

Updated on July 8, 2021 at 8:46 am
 • Cmimi: €58,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €69,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PRANE VILA KORAL, PLAZH, DURRES.

 • €69,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ISH RAJONI LAGJA 5,DURRES.

 • €45,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €27,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA AGIMI, PRANE FIDANISHTES, DURRES

 • €27,000
Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli