SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL ANDI SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €110,000
Hotel Andi, durres, Shqipëria

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL ANDI SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

Hotel Andi, durres, Shqipëria
 • €110,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati cilesor me pamje nga deti .

 • Adresa Hotel Andi, durres, Shqipëria
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on October 21, 2021 at 12:16 pm
 • Cmimi: €110,000
 • Siperfaqe: 168 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES , PLAZH ,DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 18, ISH FIDANISHTJA, DURRES!

 • €45,000
Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH,DURRES

 • €35,000
Hotel Florida, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €210/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I PAMOBILUAR,DURRES!

 • €210/muaji
Rruga Ramazan Jella, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli