SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL KORAL PLAZH,DURRES.

 • €59,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL KORAL PLAZH,DURRES.

Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €59,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin 5 te nje ndertese cilesore me ashensor.
Ka orientim te favorshem dhe ofron pamje nga deti.

 • Adresa Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 8, 2022 at 1:24 pm
 • Cmimi: €59,000
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MIAMI BEACH 2,GOLEM,DURRES.

 • €31,000
Miami Beach Bar & Restaurant, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €89,000

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONAT ME TE QETA TE BREGDETIT TE QERRETIT,KAVAJE!

 • €89,000
Qerret, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLSIT,LAGJA 17, DURRES.

 • €42,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 VOLLGA,DURRES.

 • €400
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 weeks ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini