SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL VILA KORAL NE PLAZH, DURRES.

 • €42,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL VILA KORAL NE PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €42,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.  Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 9, 2021 at 10:28 am
 • Cmimi: €42,000
 • Siperfaqe: 68 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €50
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,GOLEM,DURRES,

 • €53,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, BULEVARDI KRYESOR, PRANE CONAD, DURRES.

 • €220
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €108,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE,DURRES!

 • €108,000
Rruga Hajdar Dushi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala