SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FIDANISHTES, DURRES.

 • €44,940
Rruga Agimi, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FIDANISHTES, DURRES.

Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • €44,940

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor pa ashensor.

 • Adresa Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 29, 2021 at 12:58 pm
 • Cmimi: €44,940
 • Siperfaqe: 107 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PASTICERI CIALDA, VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €40,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €30,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 days ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT ME PAMJE NGA DETI, DURRES.

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala