SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FIDANISHTES, DURRES.

 • €37,800
Rruga Agimi, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FIDANISHTES, DURRES.

Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • €37,800

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor pa ashensor.

 • Adresa Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 29, 2021 at 12:54 pm
 • Cmimi: €37,800
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJA 4, PRANE QENDRES SE GJUHEVE TE HUAJA , DURRES.

 • €77,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €139,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALLE DETIT VOLLGA,DURRES!

 • €139,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €42,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 , PRANE VILES SE ZOGUT, MBRAPA SHKOLLES GREKE, DURRES.

 • €42,000
Fryme Dashurie, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, DURRES

 • €200
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala