SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE ISH RAJONIT , DURRES.

 • €90,000
Durres Lagja Nr 5, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE ISH RAJONIT , DURRES.

Durres Lagja Nr 5, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • €90,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti oraganizohet ne 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e trete te nje vile private prane zones se ish Rajonit, zone shume prane qendres e cila te ofron facilitete te ndryshme.

 • Adresa Durres Lagja Nr 5, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 20, 2023 at 2:31 pm
 • Cmimi: €90,000
 • Siperfaqe: 132 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €50,000
Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PRANE RROTES SE KUQE, PLAZH , DURRES.

 • €180
Rrota e Kuqe, Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
Shitur
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €26,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

 • €125
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj