SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT,QENDER,DURRES.

 • €76,000
Shkolla 9 Vjeçare "Kushtrimi i Lirisë", Rruga Enver Velja, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT,QENDER,DURRES.

Shkolla 9 Vjeçare "Kushtrimi i Lirisë", Rruga Enver Velja, Durrës, Albania
 • €76,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Shkolla 9 Vjeçare "Kushtrimi i Lirisë", Rruga Enver Velja, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 9, 2022 at 4:09 pm
 • Cmimi: €76,000
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP, DURRES!

 • €82,000
Rruga Justin Godart 1131, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE VILES SE ZOGUT, DURRES.

 • €100,000
Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE, PLAZH, DURRES.

 • €30,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE CINCO ZONE SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €30,000
Cinco Zone, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli