SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISHRAJONIT,DURRES!

 • €65,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISHRAJONIT,DURRES!

Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • €65,000

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete,1 dhome depo dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ashensor. INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 4:23 pm
 • Cmimi: €65,000
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €180
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €60,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE MAJESTIC, DURRES.

 • €60,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €85,000

SHITET APARTAMENT MEPAMJE NGA DETI NE VOLLGA,DURRES!

 • €85,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE POLIKLINIKES, QENDER, DURRES.

 • €350
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj