SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €38,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €38,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati cilesor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 10, 2021 at 1:03 pm
 • Cmimi: €38,000
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €230
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €40,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PRANVERES, QENDER, DURRES.

 • €55,000
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala