SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €57,000
Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €57,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tulalet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor prane detit.

 • Adresa Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 17, 2022 at 2:48 pm
 • Cmimi: €57,000
 • Siperfaqe: 97 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 7
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA E KUMINIT, DURRES.

 • €300
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 18, ISH FIDANISHTJA, DURRES!

 • €45,000
Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL PELIKANIT, PLAZH,DURRES.

 • €125
Pasticeri Pelikani 1, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €65,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli