SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT ME PAMJE NGA DETI, DURRES.

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT ME PAMJE NGA DETI, DURRES.

Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €72,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje  se bashku  me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 3 ballkone. Apartamenti ofron nje panorame te mrekullueshme me pamjet qe disponon nga deti ne te gjitha kendet

 

 

 • Adresa Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 12, 2021 at 10:50 am
 • Cmimi: €72,000
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

 • €26,000
Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, PRANE SPITALIT RAJONAL ,DURRES.

 • €39,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES.

 • €31,000
Aneksi Stervitor Niko Dovana, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
4 weeks ago

JEPET PER QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 8, DURRES.

 • €115
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli