SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

 • €110,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €110,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne kati e 8 te nje pallati cilesor me pamje deti.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on November 23, 2021 at 1:35 pm
 • Cmimi: €110,000
 • Siperfaqe: 105 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €165/muaji

JEPET ME QERA GARSIONERE BUZE DETIT PLAZH,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €175
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €67,000
Rruga Stefan Dhima 1845, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €230
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli