SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

 • €120,000
Port of Durrës, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

Port of Durrës, Durrës, Albania
 • €120,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne kati e 9 te nje pallati ne faza punimesh.

 • Adresa Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 17, 2021 at 7:30 am
 • Cmimi: €120,000
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Shitur
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €60,000

SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA,DURRES.

 • €60,000
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Dhene me qera
 • €335

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €335
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VILA E ZOGUT DURRES!

 • €110,000
Rruga Teodor Komneni 1080, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €54,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RROTES KUQE ,PLAZH ,DURRES.

 • €54,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli