SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PRANVERES QENDER , DURRES .

 • €100,000
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PRANVERES QENDER , DURRES .

Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • €100,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashk me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone dhe 1 depo . Ndodhet ne qender te qytetit , ne nje zone mjaft te favorshme.

 • Adresa Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 9, 2021 at 11:24 am
 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqe: 109 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA HYSEN KERTUSHA, DURRES.

 • €42,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, LAGJA 6, RRUGA ANDON NACI, DURRES.

 • €200
Rruga Andon Naçi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €180
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE ISH URT , DURRES .

 • €120
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli